6 טיפים לתליית תמונות

רעיונות וטיפים לתליית תמונות בבית

טיפים לתליית תמונות

תליית תמונות על קירות הבית היא אחת המשימות האהובות בעיצוב הבית. תמונות על הקירות יוצרות אווירה, בין אם מדובר בתמונה גדולה ובין אם מדובר תפזורת של תמונות. תמונות מוסיפות צבעוניות וענין.

אחד הטיפים החשובים בעיצוב הבית הוא לא להשאיר קירות ריקים. לא משנה באילו תמונות בחרתם- גדולות, קטנות, על עץ או קנבס, פוסטר ממוסגר או גזרי עיתונים- הכל הולך!. אל תוותרו על המסגרת, היא מעניקה מראה אחר לתמונה ומגישה את האלמנטים שבה. ישנן דרכים שונות לתלות או להציג תמונות ברחבי הבית. תלויות על הקיר, מונחות על מדף עץ, תלויות על חבל כביסה או נעוצות על לוח שעם. כל אלמנט כזה תורם לעיצוב ולמראה הבית.

 

איפה תולים? 

כאשר מחליטים על איזה קיר תולים את התמונה יש להתחשב בכמה פרמטרים.

תמונה או קומפוזיציה של תמונות מעל רהיט צריכה להיות כחצי עד שני שליש מרוחב הרהיט. כאשר אתם תולים תמונות בתפזורת נסו לשמור על קו אחיד. למשל אותה המסגרת לכל התמונות או ליצור קו מתאר של צורה גיאומטרית בסידור התמונות, או קו אופקי שווה בחלק התחתון או בחלק העליון. 

על מנת לראות כיצד יראו התמונות על הקיר. סדרו את תפזורת התמונות על הריצפה או ציירו שבלונה שתיתן לכם מושג כיצד יראו התמונות על הקיר. 

אם יש לכם תמונה קטנה אל תתלו אותה על קיר גדול לבדה. הוסיפו עוד כמה תמונות קטנות או תלו אותה על קיר קטן יותר מעל רהיט בודד. אם יש לכם תמונה גדולה מומלץ לתלות סביבה תמונות קטנות. 

שיטות לתליית תמונות

כלים לתליית תמונה

לפני שתולים תמונות יש להצטייד בכלים הנכונים.שימו לב- לא תולים תמונות מעל נקודת חשמל. יש לבדוק באיזה סוג קיר מדובר. האם זה קיר גבס, קיר בטון או קיר בטון. בהתאם לסוג הקיר בחרו את סוג הבורג לתליית התמונה ישנם דיבלים מיוחדים לכל סוג קיר וג'מבו לכל סוג קיר. חשוב להצטייד בפלס ובסרט מדידה, עיפרון לציון נקודות התלייה, פטיש, וווי תליה. 

בהצלחה!. 

 

הזמינו הנדימן בקליק

זקוקים לשירותי הנדימן? תיקונים קטנים בבית? תליית תמונות? צרו קשר באמצעות הטופס בתחתית העמוד או בטלפון 073-7020522 והנדימן באזורכם יחזור אליכם במהרה! תודה! 

שתף